Zobrazeno 11 až 16 z celkem 16 článků.

Klubový ručník

Dobrý den, nabízíme vám exkluzivní dárek pod stromeček pro naše Medvědy! nákup klubového ručníku s logem klubu a iniciály za cenu 490 Kč za kus. Kvalitní ručník ve velikosti 50×100 cm s jednostranným sublimačním potiskem. Ručník je vyhotoven ze dvou materiálů, Tisková strana je z mikrovlákna, rubová strana froté. Pokud máte o ručník zájem, přihlaste se prosím do E-přihlášky v aplikaci EOS. Po přihlášení vám systém vygeneruje fakturu. Dodání klubového ručníku je cca 4-5 týdnů od zaplacení.

Víkendové ozvěny

O uplynulém víkendu se bojovalo o body na všech frontách. Své tažení započali žáci U14 na palubovce Lions, kde se jim podařilo vybojovat premiérovou výhru v lize. V pátek večer nastoupili muži ke svému druhému utkání JčL, a díky změně pořadatelství opět na domácí palubovce.

Švýcaři zdoláni - nyní play off

S jedinou porážkou zakončili čeští basketbalisté do šestnácti let základní skupinu evropského šampionátu divize B. V rumunské Pitešti přehráli už s jistým postupem v kapse Švýcarsko 83:59 a do play off půjdou z druhého místa. V pátečním čtvrtfinále se Češi střetnou s dosud neporaženým Bulharskem.

BK Medvědi Tábor

Air Volf

Povedená herní pasáž létajícího Medvěda.

Marek Volf na ME U16

@_marek.volf_ dnes přispěl 16 body ke druhé výhře CZ.Basketbal U16 nad týmem Dánska. Do dnu volna půjdou čeští basketbalisté do šestnácti let z děleného prvního místa tabulky, když přehráli Dánsko 79:63 a drží zatím dobrou pozici pro postup do play off. Svěřenci Františka Róna sice v utkání vedli 31 minut, ani tak to ale nebyla rozhodně jednoduchá cesta k výhře. Češi po vyrovnaném startu zvládli na přelomu první a druhé čtvrtiny odskočit do sedmibodového vedení, ale to nedokázali dlouho udržet a před poločasem už byli vpředu Dánové.