Čtvrteční předehrávané utkání žákovské ligy dopadlo dle papírových předpokladů. My jsme si stanovili nějaké dílčí cíle. Bohužel opět jsme nastoupili s přehnaným respektem k soupeři. Několik nedůrazných zakončení nás srazilo k zemi, ale i tak byla 1Q podstatně lepší než v prvním vzájemném utkání. Bohužel naše druhá pětka nedokázala za celých deset minut skórovat, a ani obranná fáze se jim moc nepovedla. Hosté tak vyhráli druhou část hrozivě 0:35. Naše nejlepší pasáž nastala ve třetí minutě 3Q, kdy jsme konečně produkovali na hřišti věci, na které se při tréninku zaměřujeme, a tuto sekvenci jsme vyhráli 14:3. V poslední části to byli zase hosté, kteří diktovali tempo a vývoj utkání. Pozitivem je záblesk světlého momentu ve třetí části, ale to nám zatím nestačí k lepším výsledkům.