Z kvalifikační skupiny B, která se hrála ve Varnsdorfu odjíždíme s bilanci 1-1, když jsme ráno nechytli ideální těmi. Ve druhém utkání jsme v polovině prohrávali o 12 bodů, ale fantastickou 3Q jsem duel otočili na plus 13, a náskok se štěstím do konce utkání udrželi. Postup do druhého kola tak nemáme ve vlastních rukou, a nezbývá než fandit na dálku domácímu týmu @basket_varnsdorf