Kluci U19 zahájili svou soutěž NRL prohrou na palubovce píseckého Béčka. U15 nenašli recept na staršího soupeře z Bechyně.
10 statečných medvědů U11 dnes na palubovce Tigers potrápilo bezmála 30 Tygrů a Sršňů, kteří bojovali o každý centimetr na palubovce. Nutno zmínit, že se jednalo o malé tygříčky a sršníky, kteří jsou teprve na začátku jejich basketbalové cesty a naše medvědy určitě potrápí později.
Nicméně, na to se historie se neptá a můžeme slavit první dvě vítězství v OP U11.