Účastníci turnaje


BK Medvědi Tábor - Tigers České Budějovice -Válečníci Děčín - BK Lokomotiva Plzeň - BK VIVIDBOOKS Pardubice - BK Brandýs nad Labem -  Vlčata Žďár nad Sázavou - Basketpoint Frýdek-Místek -  NH Ostrava - Fastav Zlín - USK Praha - Tygři Praha


BK MEDVĚDI TÁBOR

Reprezentují oblast: Jižní Čechy (pořadatel a vítěz kvalifikace)

Soupiska: Bergmann Jakub, Bílek Sebastian, Brada Hugo, Břenda Vojtěch, Foit Benjamin, Holuša David, Janouch Rostislav, Jedlička Filip,  Metelec Vojtěch, Milichovský Jakub, Novotný Ondřej, Ouška Matyáš, Pochman Jakub, Slach František, Smetana Michal, Syrovátka Tadeáš, Šonka Josef, Těhník Kryštof, Svatoň Šimon.

Pár vět o týmu:

Pro BKT a celý Tábor je MČR basketbalovým svátkem. Moznost poměřit se s nejlepšími TOP týmy nemáme každý den. V silách týmu, který je spolu dvě sezóny určitě je zlepšit umístění z Ostravy.

Trenéři: Zdeněk Kořínek, Josef Šonka

TIGERS ČESKÉ BUDĚJOVICE

Reprezentují oblast: Jižní Čechy
Soupiska:
Borovka Vít, Dušek Max, Dvořák Hanno, Filip Marek, Hejpetr Adam, Karas Dominik, Lenc Arvid, Liščák Milan, Novotný Lukáš, Onderuš Tibor, Poisel Vojtěch, Rak Mikuláš, Skála Jakub, Sýkora Filip, Šimášek Stanislav, Vízner Matyáš.

Pár vět o týmu:

Pro náš tým je účast na MČR velkou výzvou. Těšíme se, že se budeme moci poměřit s nejlepšími družstvy u nás a získat další zkušenosti.

Trenéři: Martin Láznička

VÁLEČNÍCI DĚČÍN

Reprezentují oblast: Severní Čechy
Soupiska: Buriánek Jan, Dupa Ondřej, Důra Ondřej, Hošek Martin, Houška Filip, Chotětický Lukáš, Javůrek Ondřej, Kuncl Valdemar, Muller Viktor, Primus Matyáš, Strnad Jáchym, Svoboda Matyáš Marek, Švarc Patrik, Šulc Marek, Šulc Ondřej, Voborský Tomáš, Zlesák Patrik.

Pár vět o týmu:

Náš tým v letošním roce prošel svou soutěží bez porážky a i proto se na konkurenci MČR velmi těšíme. Loni měl trochu smůlu ve skupině, tak věřím, že už si to kluci vybrali. Snažili jsme se dát většíně kluků těžké zápasy v CEYBLU U13, kde se ukazovalo, že ho klidně mohou hrát. Kluci jsou zapálení do trénování, kde je vede i úřadující MVP KNBL AJ Walton a zlepšuje je tak po všech směrech. Mám radost z jejich přístupu ke sportu obecně, protože je sport může provádět celým jejich životem a to je vždy správně. Do Tábora se velmi těšíme, je to nová destinace a již nyní cítíme, že pořadatelé dělají maximum pro úspěšné zvládnutí celé akce.

Trenéři: Jakub Houška, Ondřej Finklár

BK LOKOMOTIVA PLZEŇ

Reprezentují oblast: Západní Čechy
Soupiska:
Balej Jakub, Bárta Filip, Blacký Jonáš, Gantulga Munkhjin, Gulica Vladimír, Hovorka Šimon, Ježek Antonín, Kunc Richard, Pech Karel, Pelikán Ondřej, Protivínský Šimon, Přibyl Ondřej, Steidl David, Svoboda Matyáš, Štulc Patrik, Zahálka Theodor.

Pár vět o týmu:

Tým U12 BK Lokomotiva Plzeň během této sezóny se zúčastnil dvou mezinárodních turnajů, kde obsadil medailové pozice a vyzkoušel si tak mezinárodní konfrontaci. Nyní se tým chystá na další výzvu v podobě turnaje MČR v Táboře. Erik Eisman: Tento turnaj by nás měl zase herně posunout vpřed, čeká nás spousta vyrovnaných utkání a chtěl bych, aby se tým domů vrátil s pozitivními herním projevem a nezapomenutelnými zážitky, které tento turnaj určitě přinese.

Trenéři: Erik Eisman, Jiří Buňka, Jiří Blacký

BK VIVIDBOOKS PARDUBICE

Reprezentují oblast: Východní Čechy
Soupiska: 
Bartheldi Jonáš, Beneš Šimon, Čapek Sam, Fedák Josef, Harbich Jiří, Janů Jonáš, Kloboučník Antonín, Kulhánek Matěj, Majerík Michal, Matějka Patrik, Moravec Eduard, Pecqueur Etien, Petráň Adam, Pokorný Adam, Pudil Martin, Šrámek Petr, Vahala Ondřej, Vyčítal Šimon.

Pár vět o týmu:

Náš tým je složen jen z hráčů ročníku 2012. Na MČR do Tábora se velice těšíme, že si užijeme atmosféru vypjatých utkání. Od MČR očekáváme kvalitní zápasy ,které nás posunou o něco dál v našem herním projevu . Doufám že si zde kluci najdou i spoustu nových kamarádů.

Trenéři: Jiří Šoula, Lubomír David

BK BRANDÝS NAD LABEM

Reprezentují oblast: Střední Čechy
Soupiska:
Bartík Jiří, Bártrů Vavřinec, Hlaváček Felix Eliáš, Hykel Josef, Ježek Vojta, Lecko Kryštof, Lepíček Ondřej, Martínek Benjamin, Mezofi Lukáš, Novosad Adam, Pečenka Matyáš, Pěkný Matyáš, Sibera Kevin, Stieber Vít, Šimon Štěpán, Urbánek Kamil.

Pár vět o týmu:

Na MČR do Tábora se těšíme na konkurenci těch nejlepších týmů v České republice. Našim cílem bude získat co nejvíce zkušeností, ze kterých budeme těžit v budoucnu. A pokusíme se zabojovat o co nejlepší výsledek.

Trenéři: Kateřina Pfafová, Pavlína Pfafová

VLČATA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Reprezentují oblast: Jižní Morava
Soupiska: Babjačok Ondřej, Bednář Matěj, Janů Adam, Klíma Leoš, Košťál Lukáš, Kramár Dan, Krupička Šimon, Kynčl Vojtěch, Leška Tadeáš, Ležal Adam, Rakušan Štěpán, Sedmík Tomáš, Šafránek Vojtěch, Weidemann Jiří, Zelený Jakub, Zeman Matyáš.

Pár vět o týmu:

Žďárská Vlčata jsou dobrá parta a při různých turnajích, trénincích a utkáních jsme toho letos v hale prožili už spoustu. Postup na MČR byl jedním z našich cílů a podařilo se nám ho splnit, i když jsem ne vždy byli kompletní. Možná právě v tom je naše síla, dokážeme hrát v různých sestavách a vždycky se s tím nějak poprat. V Táboře se chystáme předvést ty nejlepší výkony co budou v našich silách. Budeme určitě hrát rychle dopředu, bránit, bojovat, tak jak se snažíme v každém utkání. A samozřejmě si turnaj chceme společně užít, na palubovce i mimo ní, jako tým, společně s naším početným fanklubem.

Trenéři: Roman Bednář

BASKETPOINT FRÝDEK-MÍSTEK

Reprezentují oblast: Severní Morava
Soupiska:
Furmánek Tomáš, Hubáček Šimon, Chlebek Petr, Kacíř Filip, Kavečka Filip, Marta Jakub, Ochman Vojtěch, Owen Xam Buster, Rajnoch Matyáš, Stanczak Sebastian, Staniowski Tadeáš, Strmiska Bruno, Szadziewicz Tobiáš, Szüllo Lukáš, Vacho Mikuláš, Vích Kristián, Weisz Teodor.

Pár vět o týmu: 

Náš tým je složen téměř stejným dílem z chlapců ročníku 2012 a 2013, v jehož středu je také několik zkušených borců, kteří budou hrát již na třetím republikovém šampionátu. Prvořadým cílem bude postup ze skupiny a pokud udržíme celistvost týmu, vyhnou se nám nemoci i zranění, můžeme pomýšlet směle na cíle vyšší. Nemalým pomocníkem a hnacím motorem jsou fanoušci Pointers, kteří nám dokážou téměř všude vytvořit domácí prostředí.

Trenéři: Vlk Libor, Vlk Matyáš

NH OSTRAVA

Reprezentují oblast: Severní Morava
Soupiska:
Figalla Jáchym, Gunár Dominik,Halfar Matyáš, Horák Filip, Jedlička Štěpán, Jednrysek Vojtěch, Kamrád Tomáš, Malý Adrian, Neuwirth Vojtěch, Offorbuike David, Ožana Leo, Podešva Matěj, Sinčák Matyáš, Špírek Patrik, Výsrtk Vítek, Wolný Jan.

Pár vět o týmu:

Jsem ráda, že jsme se kvalifikovali na mistrovství České republiky. Doufám, že si to s klukama užijeme. Velice se těšíme na krásné prostředí města Tábor. Věřím, že předvedeme náš nejlepší výkon a opět vybojujeme prvenství.

Trenéři: Aneta Černá

SKB FASTAV ZLÍN

Reprezentují oblast: Střední Morava
Soupiska:  Absolon Jáchym, Běhal Ladislav, Čiž Patrik, Hammerle Ondřej, Hotař Adam, Hrubý David, Jurek Jonáš, Michálek Jan, Polášek Alois, Skaunic Matyáš, Skoupil Vít, Skoupil Filip, Šena Jaroslav, Šimonovič Maxmilián, Úlehla Vojtěch, Vlk Štěpán, Zbořil Lucián.

Pár vět o týmu:

Zlín na MČR reprezentuje tým, který je složen čistě kluků ročníku 2012 s výjimkou jednoho mladíčka ročníku 2014. Základní část našeho družstva spolu takto funguje již třetí sezónu, tedy od kategorie U10. Na turnaji určitě nebudeme patřit mezi nejvyšší a nejsilovější mužstva, vše se ale snažíme nahrazovat bojovností, technikou a kolektivním pojetím. Je nám jasné, že do Tábora jedeme poměřit síly s těmi nejlepšími a můžeme jenom překvapit. Vnímáme to jako obrovskou příležitost a zabojujeme o co nejlepší výsledky. Na takovéto vrcholné akci ČBF jsme poprvé. Jsme moc zvědaví na celkovou atmosféru a taky na město Tábor samotné. Na to se opravdu těšíme, protože většina zde ještě nikdy nebyla.

Trenéři: Pavel Skoupil, Jan Michálek

USK PRAHA

Reprezentují oblast: Praha
Soupiska: Broda MaximCinka DominikDyk Alois, Grgula David, Hrazděra JanKaplan Adam, Matějovský Adam, , , Pekergin AndrePetrtýl NatanaelPrajzler Mikuláš, Punčochář Ondřej, Setunský MichalSkala FilipSouček LukášStředa Jiří, Šlesinger Alexandr, Vlach Antonín.

Pár vět o týmu:

Po loňském nečekaném bronzovém úspěchu jsme rádi, že můžeme opět po roce být účastni přímé konfrontace s celorepublikovou konkurencí. Na turnaj do Tábora se moc těšíme a vynasnažíme se nezklamat naše příznivce.

Trenéři: Jan Prágr, Tomáš Čurda, Bruno da Silva

BŠ TYGŘI PRAHA

Reprezentují oblast: Praha
Soupiska:
Andrle Metoděj, Benža Hugo, Budín Miloslav, Hanuš Vít, Husák Adam, Kalousek Jan, Kazda Michal, Mauer Jonathan, Mertl Adam, Novotný Marek, Prskalo Roko, Říha Daniel, Střela Martin, Šára Matěj, Trojan Václav, Vait Sebastian.

Pár vět o týmu: 

Na MČR do Tábora se vydává tým Tygrů Praha jako vítěz pražské oblasti. Na turnaj jedeme s pokorou a s cílem neudělat hlavnímu městu ostudu. Kluci se těší na skvělé zápasy, nezapomenutelnou atmosféru MČR, na spousty zážitků a další nové kamarády z celé republiky. Pokud kluci ještě navíc předvedou trochu bojovného Tygřího basketu, budeme určitě všichni spokojeni a to je asi to nejdůležitější.


Trenéři: Petra Michálková, Lukáš CelinaZpět na Mistrovství ČR chlapců U12 v Táboře 3.-5.5.2024