Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 16 článků.
BK Medvědi Tábor

Prvním partnerem blížícího se MČR U12 se stala stavební firma PAMÁTKY TÁBOR s.r.o. Stavební společnost Památky Tábor, s.r.o. vznikla v roce 1994 transformací Jihočeského podniku pro údržbu památek a v plné míře navázala na úspěšnou minulost státního podniku, datující se od roku 1962. Dnes je společnost připravena odborně plnit náročné požadavky investorů v oblasti rekonstrukcí staveb i novostaveb, což dokládá ve svých referencích. Činnost společnosti se opírá o dlouhodobou finanční stabilitu a zdravé cash-flow. Jsme držitelem prestižních certifikátů , včetně certifikátu hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti Top Rating®, čímž se řadíme do skupiny společností s nejvyšší úrovní kredibility v ČR. Tímto bychom chtěli společnosti poděkovat za podporu akce!

BK Medvědi Tábor

Testovací stream

V rámci příprav blížícího se MČR U12, se vám v sobotu 6.1.2024 pokusíme zprostředkovat první livestream v historii našeho klubu. Stream bohužel neobsahuje zvuk. Odkaz na livestream naleznete na oficiálním Youtube kanálu BK Medvědi Tábor.

BK Medvědi Tábor

MČR U12 v Táboře!

Na základě výběrového řízení vybrala Česká asociace minibasketbalu (ČAMB) pořadatele Mistrovství ČR. Mistrovství ČR U12 chlapců (3. - 5. 5. 2024) proběhne na táborských palubovkách!

BK Medvědi Tábor

Klubové mikiny

Klubové mikiny, opět přinášíme možnost objednat si klubovou mikinu, a rozšířit tak naší Medvědí rodinu. Objednávky přijímáme do 19.11.2023 přes E-přihlášku v aplikaci EOS.

BK Medvědi Tábor

První výhry U11.

Malý medvědi si ve své skupině U11 dnes vyrazili na výlet do Strakonic. Baskeťáci dostali v šatně úkol: 1)bojuju do posledních sil, nevzdávám se 2)bráním a vím, kde je můj hráč 3)nevšímám si tabule, čísel a skóre A když jsme si dali všechno tohle dohromady, tak se nám dařilo to krásně spojit a byl z toho moc hezký zápas! Každý z nich udělal za tu svojí krátkou basketbalovou zkušenost neuvěřitelný pokrok! Konečně se nám podařilo zápas vyhrát! Je to pro všechny baskeťáčky určitě odměnou i motivací a doufám, že nás to nakopne k tomu, že pokud budeme bojovat až do posledních sil, nevzdávat se, bránit a tabule se skórem pro nás nebude existovat, že dokážou pro svůj tým urvat i vítězství!

BK Medvědi Tábor

Vydařený turnaj U10

Sváteční volný čtvrtek využili baskeťáci z Jihočeského kraje po svém. Ze všech koutů se sjeli k nám do Tábora užít si prima den, zasportovat si a zase zlepšit a osvojit si basketbalové dovednosti. Já děkuji všem! Trenérům, rodičům za super podporu, držení palců a hlavně těm našim nejmenším baskeťáčkům, kteří dneska nechali na palubovce duši a srdce! Všichni ví, že u našich nejmenších nejde o výsledek. Někdo vyzkoušel to, co se za celý rok snahy naučil a někoho jsme hned po prvním měsíci trénování hodili do hry, aby si to vyzkoušel jak je to vlastně príma! Radujte se ze hry, radujte se z pohybujte, radujte se z toho, že hrajete BASKETBAL! Všichni se můžou těšit na naše pozápasové psaní, které dostanou na tréninku, kde každému detailně napíšeme, co se nám na jeho hře líbilo!

BK Medvědi Tábor

Úvodní turnaj kategorie U10

První turnaj nově zahájené sezóny 23/24 kategorie U10 klepe na dveře. Na sváteční den, čtvrtek 28.9.2023 se do nové sportovní haly Mír v Táboře doposud přihlásilo sedm družstev. Domácí Medvědi postaví dva týmy začínajících baskeťáčků, dále se můžeme těšit na celky Sršňů, Lions, Tigers, holek ze Strakonic a spřáteleného klubu Basket Bechyně. Turnaj začne v 9:00. Přijďte povzbudit benjamínky v jejich prvních basketbalových krůčcích. Občerstvení zajištěno!

BK Medvědi Tábor

100 let basketbalu

Už o víkendu se rozběhne naplno kolotoč basketbalových soutěží. Sezona 2023/24 ale v Česku pod bezednými koši nebude jen tak ledajaká. Zahalí se do slavnostního hávu, protože Česká basketbalová federace slaví sto let své existence. Oslavy odstartovaly speciálním eventem na parkovišti ski areálu Kohútka v Beskydech https://youtu.be/GuUxauJ7lfw

BK Medvědi Tábor

EuroBasket se vrací do Česka!

EuroBasket bude opět v Česku! Po osmi letech se do středu Evropy vrátí ženské mistrovství Evropy. V novém formátu, s českou reprezentací plnou ambicí a ve městě, které se na dva roky stane centrem evropského a světového basketbalu. V Brně.

BK Medvědi Tábor

U16 dnes o 7. místo.

U16 dnes od 12:00 o konečné 7.místo se Slovenskem. Utkání můžete sledovat na youtube kanálu FIBA.