Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 10 článků.
BK Medvědi Tábor

Úvodní turnaj kategorie U10

První turnaj nově zahájené sezóny 23/24 kategorie U10 klepe na dveře. Na sváteční den, čtvrtek 28.9.2023 se do nové sportovní haly Mír v Táboře doposud přihlásilo sedm družstev. Domácí Medvědi postaví dva týmy začínajících baskeťáčků, dále se můžeme těšit na celky Sršňů, Lions, Tigers, holek ze Strakonic a spřáteleného klubu Basket Bechyně. Turnaj začne v 9:00. Přijďte povzbudit benjamínky v jejich prvních basketbalových krůčcích. Občerstvení zajištěno!

BK Medvědi Tábor

100 let basketbalu

Už o víkendu se rozběhne naplno kolotoč basketbalových soutěží. Sezona 2023/24 ale v Česku pod bezednými koši nebude jen tak ledajaká. Zahalí se do slavnostního hávu, protože Česká basketbalová federace slaví sto let své existence. Oslavy odstartovaly speciálním eventem na parkovišti ski areálu Kohútka v Beskydech https://youtu.be/GuUxauJ7lfw

BK Medvědi Tábor

EuroBasket se vrací do Česka!

EuroBasket bude opět v Česku! Po osmi letech se do středu Evropy vrátí ženské mistrovství Evropy. V novém formátu, s českou reprezentací plnou ambicí a ve městě, které se na dva roky stane centrem evropského a světového basketbalu. V Brně.

BK Medvědi Tábor

U16 dnes o 7. místo.

U16 dnes od 12:00 o konečné 7.místo se Slovenskem. Utkání můžete sledovat na youtube kanálu FIBA.

BK Medvědi Tábor

Švýcaři zdoláni - nyní play off

Švýcaři zdoláni - nyní play off S jedinou porážkou zakončili čeští basketbalisté do šestnácti let základní skupinu evropského šampionátu divize B. V rumunské Pitešti přehráli už s jistým postupem v kapse Švýcarsko 83:59 a do play off půjdou z druhého místa. V pátečním čtvrtfinále se Češi střetnou s dosud neporaženým Bulharskem.

BK Medvědi Tábor

První prohra ale postup

První porážku zapsali na evropském šampionátu do šestnácti let Divize B čeští basketbalisté. Svěřenci trenéra Františka Róna nestačili po třech výhrách na také dosud neporažené Chorvaty 56:93. I tak už mají před koncem základní skupiny jistý postup do čtvrtfinále. Základní skupinu dohraje český tým ve středu od 17 hodin proti Švýcarům.

BK Medvědi Tábor

Rozlosování soutěží 23/24

Týmy Medvědů již znají svůj jízdní řád pro nadcházející sezónu 23/24. Přehled utkání najdete v detailu jednotlivého týmu.

BK Medvědi Tábor

Zlatá Univerziáda

Zlato z univerziády! Basketbal je sport vysokoškoláků. Dámy a pánové, tohle je tým nejlepší univerzitních basketbalistů na světě pro rok 2023

BK Medvědi Tábor

Kardaška 2023

JIž jen pár dní nás čeká od letošního soustředění. Letos to bude opravdu výzva! celkový počet účastníků se vyšplhal na 103 Medvědů!

BK Medvědi Tábor

Nová platforma klubu

Medvědí klubová platforma EOS. Od nové sezóny se náš klub připojí do projektu české firmy EOS media, která klubům poskytuje administrativní správu klubu propojenou s webovým přostředím.