78_20240402_125441.jpg

U12 na turnaji v Brně

Po letech, kdy jsme trávili velikonoce v Klatovech jsme chtěli zkusit také jiné soupeře a haly. Překvapením pro nás bylo, že se hrálo na vysoké koše, ale musím říct, že se s tím kluci dobře poprali.

Horší to bylo se zdvojování a ztrojováním hráčů s míčem na co nejsme v naší kategorii zvyklí. Přenášení míče na slabou stranu nám nešlo. Bohužel ani tentokrát jsme nebyli kompletní. V naší kategorii bylo celkem 11 týmů z pěti zem( Litva, Lotyšsko, Madarsko, Polsko, Slovensko a Česko).

Výsledky:

Vítězství:

Raptors Dubnany 42:21

Odraz probdělé noci byl znát na našem výkonu. Přesto bezproblémové vítězství.

Smilletine BJSS ( Lotyšsko ) 74:34

Nejsnadnější vítězství.

Prohry:

Civis Debrecen Maďarsko 60:30

Agresivní obrana soupeře, při které jsme měli spoustu ztrát po celý zápas. Soupeř nad naše možnosti, přesto pochvala za bojovnost a snahu nic nevzdat.

LKS Gortata ( Polsko)67:46

Se soupeřem jsme drželi krok ¾ zápasu, pak jsme odpadli ,soupeř trestal naše chyby, ale jinak z naší strany super zápas. .

UKS Ostrow Polsko 53:58

Zápas o celkové 5. místo, spojený s brzkým vstáváním a cestováním přes celé Brno až do Bosonoh. Průběh zápasu byl vyrovnaný až do koncovky, kdy žádný tým nezískal rozhodující náskok, nás chyba v obraně, která možná byl spojená s únavou a následný koš +TH nás stál vítězství.

Turnaj splnil to jsme očekávali a byl skvělou přípravou na vrchol sezony.