Covid také dohnal tým U15. Naštěstí jsem si mohli vypomoci hráči  U13 který odpadl turnaj ve Velkém Meziříčí a rozhodně se neztratili  a patřili k oporám. První zápas byl ve znamení kdy se medvědi probouzí ze zimního spánku. Navíc hosté měli ve svých řadách hráče, který nám nasázel 38 bodů a nebyl nikdo z domácích kdo by ho dokázal zastavit.. V první půli hosté postupně navyšovali  svůj náskok díky svému lídrovi až na rozdíl 17 bodů ve druhé čtvrtině. V druhém poločase jsem konečně zpevnili obranu a postupně umazávali náskok a dvě minuty před koncem byl stav 55:55. V závěru už jsme soupeře k ničemu nepustili a perně vybojované vítězství bylo naše. V samém závěru se zranil nejlepší hráč hostů a tak ve druhém utkání  od začátku o vítězi nebylo pochyb.
BK Medvědi Tábor – SKB Tišnov 62:56BK Medvědi Tábor – SKB Tišnov 72:22