U19, tým, který si přijel zahrát, ale ne vyhrát! Třetí kolo NRL U19 nás tentokrát zavedlo na palubovku Tigers, chtěli jsme konečně prolomit sérii nezdarů a odvézt vítězství. To co jsme ale předvedli v prvních deseti minutách byla černá můra každého trenéra. Jedna ztráta za druhou, nekoncentrovanost, absence bojovnosti. Prostě jsme nebyli opět mentálně nastaveni na utkání. S odstupem můžu říci, že všechny tři utkání jsme měli vyhrát a mít tak bilanci 3-0. Místo toho jsme parta výletníků, kteří si přijeli zahrát, kdežto všichni tři soupeři přijeli makat a bojovat! Od druhé části jsme začali bodové manko po první části umazávat (21:5), poločas 38:25. Po důrazné rozmluvě v šatně jsme to konečně byli MY. Na domácí jsme vlétli a a na konci třetího dějství přišlo vyrovnání 51:51. Místo toho abychom Tigers dorazili, přestaneme hrát, a vracíme se do starých kolejí. Domácí tak zaslouženě berou výhru.