V pátek došlo k překvapivému vítězství mužů na palubovce Tigers, kdy po prvním poločase to vypadalo na jasný průběh utkání. Muži BKT se dokázali zvrátit nepříznivý vývoj téměř z dvacetibodové ztráty se vrátili do utkání a v závěru mohli oslavit první letošní výhru 50:59.

Záložní tým v podání mladíků U19 na domácí palubovce dokázal srdnatě vzdorovat Sršňům z Písku pouze první poločas 31:31. Ve druhé půli nám odešli fyzické síly a už jsme nedokázali tak snadno prosazovat. K tomu přičteme nárůst zbytečných ztrát a hosté se tak mohli radovat z výhry 54:84. Výsled úplně nekoresponduje s děním na hřišti. Každopádně jsme předvedli slibný výkon od kterého bychom se měli odrazit do dalších bojů.

Děvčata U17 svedla první boj ve své soutěži s děvčaty z dalekého Sokolova. Závěrečnou radost z vítězství si vychutnaly hráčky Sokolova v poměru 37:46.