Konečně jsme se dočkali! Jako poslední rozehráli svojí soutěž chlapci v kategorii U19, do které jsme šli s ročním předstihem. Po přípravném turnaji, nás čekala ostrá prověrka s celkem Rokycan. Soupeř převážně ročníku 2002 a 2003 proti 2003 a mladším. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, jasné pozice nikdo nepotrestal. Oba týmy se začali pomalu rozjíždět, Pestrou hrou jsme se dokázali vyrovnat fyzičtějšímu soupeři, který na naší hru zareagoval změnou obrany. I do zóny 2-3 jsme nacvičenou akcí dokázali dopravit míč do obroučky. Jen naše nevynucené chyby dovolili soupeři odskočit. Následoval TO, kde se hráči trošinku uklidnili a do poločasové přestávky jsme šli za téměř vyrovnaného skóre. Bohužel po poločase nás soupeř začal přehrávat, a nám po náročných fyzických soubojích docházeli síly. Soupeř toho dokázal využít k vybudování rozhodujícího náskoku, který už si dokázal uhájit. Hosté se tak mohou radovat z vítězství na táborské palubovce 60:47.