BK Tigers Č. Budějovice – BK Tábor 88:47 (25:6, 51:27, 69:33) Střelci: Žítt 14, Šourek 9 (1), Tomášek 6 (1), Zachař 6, Žížala 5 (1), O. Veselý 2, Vacek 2, Makovec 2, Heršálek 1, Vopravil, ŠtichaVe 2. kole Jihočeské ligy táborští basketbalisté zamířili do Českých Budějovic, kde se utkali s mladými Tigers. Utkání začalo nepřesnostmi na obou stranách a po třech minutách Tábor vedl 2:0. To bohužel bylo poslední vedení hostů v utkání. Domácí Vyskočil deseti body v řadě ozdobil českobudějovickou šňůru 25:2. Ve druhé čtvrtině se hosté zlepšili na útočné polovině, když jejich 21 bodů v této periodě můžeme označit za slušný počin. O poločase tak Táboráci věřili, že už se chytli a zkusí utkání ještě zdramatizovat. Hned v úvodu druhé půle ale jejich nadšení schladil čtyřbodovou akcí Jan Král. Hostům se v útoku opět přestalo dařit, za to domácí dál dominovali – dá se říct, že na co v pátečním utkání sáhli, to jim vyšlo. Například šesti trojkami ze sedmi pokusů zazářil střelec Formálek. Jediným světlým momentem z táborské strany bylo 12 bodů v posledních 5 minutách zápasu z rukou Filipa ŽÍtta. Českobudějovické zklamání budou Táboráci moci odčinit za 14 dní doma proti Pelhřimovu.