Stejné město, stejná palubovka, stejný počet porážek a vítězství. To byl víkend malých medvědů BK Tábor v Pelhřimově. U13 v sobotu  nejprve zvítězili nad domácím mixem, pak přišla porážka  s mixem z Týna n. V. U11 v neděli napřed porážka s Pískem a potom vítězství s Pelhřimovem. U13 odehráli 2 utkání, které se již blížili našim představám, jak se chceme dále prezentovat. V útoku jsme si nesobecky půjčovali míče a v pár chvílích jsme dobře zvládli ubránit soupeřům útok. Ovšem stále tam jsou velké i menší nedostatky, které se pokusíme v průběhu přípravy, na další utkání eliminovat.”
U11 se v prvním zápase postavili favoritovi, píseckým sršňům  a  překvapivě celou první půli vedli, ve druhé části přišli neproměněné jasné šance a spousta chyb, které soupeř využil a ve třetí části  (17:4) získali rozhodující náskok. V druhém utkání proti domácím jsme od začátku soupeři nedali šanci na vítězství. Utkání ukázala se soupeři, se kterými se pravděpodobně utkáme v lednových kvalifikacích spoustu nedostatků, které musíme odstranit aby jsme uspěli.
výsledky U13 BK Medvědi Tábor – Sojky Pelhřimov 70:50 a BK Medvědi –  Týn n. Vltavou 39:58 výsledky U13 BK Medvědi – Sršni Písek 28:37 a BK Medvědi – Sojky Pelhřimov 51:24
U13 čeká za 14 dní náročný víkend, sobota turnaj v Pelhřimově a v neděli odložené zápasy ve Strakonicích, U11 přivítají stejné soupeře ( Pelhřimova a Písek) na domácí palubovce.