K prvnímu zápasu na hřišti soupeře jsme vyrazili,bohužel již tradičně,pouze v osmi hráčích. Po počátečním náporu domácích (11:3),jsme dokázali znatelně přitvrdit v obraně a naopak poměrně slušnou střelbou jsme otočili skóre na svou stranu a trpělivou hrou jsme si vybudovali až jedenáctibodový náskok (14.min. 27:35). Do poločasu se obraz hry prakticky nezměnil a do šaten se odcházelo s nadějným náskokem 27:35.
Třetí čtvrtina začala očekávaným tlakem domácích,který se nám však podařilo odrazit a stále jsme drželi vedení. První problém nastal v polovině třetí desetiminutovky,kdy pro zranění kotníku musel odstoupit Dan Tomášek, kterého brzy následoval Martin Štícha, který utrpěl úder do hlavy. Hned po zahájení poslední čtvrtiny pro pět faulů dohrál nejlepší střelec týmu Tomáš Jílek a bylo zaděláno na budoucí komplikace.

Domácí postupně stahovali náš náskok a ve 35.minutě šli do vedení 54:53.Zbývajících pět zdravých hráčů se ještě dokázalo vyhecovat po dvou trojkách Vacka jsme šli do vedení 57:63. To však již bylo vidět,jak Medvědům rychle odchází síly. Domácí z posledního útoku vyrovnali a šlo se do prodloužení.
To již byla jednoznačná záležitost a utkání skončilo vítězstvím Písku 78:72. Opět jsme ztratili utkání,které se dalo v pohodě vyhrát.
Tentokrát se můžeme vymlouvat na zranění, na to , že někteří hráči nastoupili po zdravotních problémech a bez tréninku, ale pravda je jinde. Pokud budeme k zápasům nastupovat v takto okleštěné sestavě a někteří “hráči” dají přednost jiným aktivitám, pak budou podobné porážky přibývat.
Nicméně všem zúčastněným patří velký dík za bojovnost až do posledních vteřin. Zároveň by neměl zapadnout fakt, že se nám vykrystalizovala dvojice lídrů týmu(Vojta Šourek a Tomáš Jílek), na kterých může táborský basket, vzhledem k jejich velmi mladému věku stavět, a ještě hodně dlouho. A není náhoda, že oba dva nastupují formou hostování ve vyšší soutěži.

Sršni Písek “C” – BK Tábor 78:72 PP (11:16, 27:35 , 46:52 , 65:65)
Body BKT: Makovec 2,Šourek 16 ,Štícha 3 ,Tomášek 5 ,Vacek 6 , Vopravil 8 ,Žítt 14 , Jílek 17