V uplynulé sezoně jsme se aktivně zapojili v soutěžích a v těchto kategoriích:

Uplynulou sezónu můžeme označit za úspěšnou. V obrovské konkurenci ostatních sportů, jsme opět navýšili naší medvědí tlupu nejenom o děti ale i o trenéry. Udělali jsme další krok k našemu cíli a to je pravidelně obsazovat všechny kategorie od U10 do U15. Poděkování za to zaslouží všichni trenéři, kteří podíleli na zdárném chodu všech týmů.  Jmenovitě to byl Jiří Plevač, Martin Budín, Diana Kratochvílová, Jiří Holý, Vojta Šourek a Alex Rangl .

Přípravky+kroužky

Ve spolupráci se 7.ZŠ jsme rozšířili počet kroužků na dva. Jeden pro 1 a 2tř. a druhý pro 3 a 4tř. Díky tomu jsme mohli postavit prvně tým do kvalifikace o ŠBL. Nasbírané zkušenosti se budou v příští sezoně hodit. Kromě toho jsme pořádali pro nejmenší sobotní otevřená basketbalová dopoledne. Dalším krokem by mělo být otevření kroužku i na další škole.

U10 (r.2009 a ml.)

Tým se zúčastnil všech 4.kol této nové nesoutěžní soutěže, pořádané ČBF. Dvě kola se nám dokonce podařilo vyhrát.  Vyhrál přípravný turnaj v Písku. K oporám patřili K. Novotný, Adam Stejskal, Samuel Krejčí a Mathias Chvojsík.

U11 (r.2008 a ml.)

Tým doplněný mladšími hráči r.2009 se zúčastnil krajské kvalifikace a mezinárodního turnaje v Klatovech, kde sbíral hlavně zkušenosti. Výkonnost týmu byla ovlivněna malým počtem hráčů r.2008., navíc ti nejlepší museli vypomáhat v U12. K oporám patřil Vojta Tejnor, Vašek Břečka a Kryštof Jůza. Bilance týmu v OP – 7 vítězství a 11 porážek.

U12 (r.2007 a ml.)

Výkonnost tohoto týmu bohužel zatím stojí a padá s dvojicí talentovaných hráčů Viktora Jakla a Marka Volfa.  Druhé místo v krajské kvalifikaci potvrdilo postavení týmu v OP, hned za Sršni. Bohužel vrchol sezóny, účast na republikovém festivalu, kterou si tým vybojoval v kvalifikaci se nekonal.  Tým se tak úspěšně zúčastnil pouze Easter Cupu v Klatovech, kde v obrovské konkurenci obsadil 13.místo. K oporám patřili kromě výše uvedených  Radim Lazsák, Štěpán Jirousek a Vítek Novotný.

Bilance OP 11 výher a 6 porážek + dvě výhry v Klatovech.

U13 mix ( r.2006)

Vzhledem k výpadku hráčů r.2006 se tým poskládal z děvčat tohoto ročníku doplňovaný chlapci U12. Děvčatům se nakonec podařilo ve spolupráci s ČB postavit tým do Klatov, se snahou postavit do další sezóny samostatný tým.  12. místo na turnaji je velkým úspěchem. K oporám děvčat patřili Zuzka Čížková a Ema Píbilová. Vyrovnaná bilance v OP 11 vítězství a 11 porážek.

U15 (r.2004 a  ml.)

Družstvo hrálo úspěšně celou sezonu NRL  a porážek moc nezažilo. Na jaře oslabený tým o Martina Smrže nepřipustil žádné zaváhání a sezonu ukončil s bilancí 26 výher a jedné porážky. Samotná účast na Easter Cupu byla pro tento tým obrovskou přínosem a získané zkušenosti, by měl tým zúročit v další sezoně, už jako U17. Škoda jen nepovedené kvalifikace o DL.

Muži – Jihočeská liga

Průběh sezony vůbec nevypadal na to, že tým nejenže vybojuje účast v play- off  a dokonce dojde nakonec až k bronzové medaili.  

Ženy

Tristní stav ženského basketbalu vyvrcholil v uplynulé sezoně, která se odehrála pouze za účasti dvou týmů. Ženy odehráli celkem 4zápasy za sezonu a bez výhry.