Po úvodních neúspěšných startech v jarní části sezóny, kdy nás trápí především nemocnost, dnes dívky BK Tábor U15 nastoupily k dvojzápasu se svými Jihočeskými rivalkami z Tigers České Budějovice. I přes velkou absenci, nešťastnou první polovinu úvodního utkání, se dokázala děvčata poprat o každý míč a tím utkání obrátit ve svůj prospěch s konečným výsledkem 58:44. K druhému utkání, hned po pár minutách odpočinku, už nastupovala táborská děvčata s bojovností a vervou výsledek zopakovat už od samého začátku a až na první čtvrtinu, nedaly soupeřkám pomyslet na výhru a odnášejí si právem výsledek 64:54. Dva zápasy, 8 čtvrtin a tedy 80 minut hry bylo pro hráčky zatěžkávací zkoušku, ve které skvěle obstály. Za zmínku stojí (v součtu obou zápasů) –  44bodů Ema Píbilová, 32 Anna Zrůstová a Bára Svátková 26 bodů