BK Tábor – BK Pelhřimov 86:54 (18:14, 38:29, 61:43) Střelci: Jílek 19, Šourek 15 (1), Žítt 13, P. Tomášek 12 (4), Heršálek 8, Makovec 5 (1), Velek 5 (1), Vacek 5 (1), D. Tomášek 2, Vopravil 2 V dalším utkání Jihočeské ligy na táborskou palubovku zavítal celek Pelhřimova bez zkušených rutinérů Fialy a Rizáka. Omlazená sestava tradičního rivala z Vysočiny dokázala vyprodukovat jen dva body za prvních sedm minut hry, ale toho domácí dokázali využít pouze k vedení 8:2. Díky fantastické bojovnosti Petra Heršálka měl Tábor více šancí k útočení a bylo z toho vedení po první čtvrtině 18:14. Do poločasu se domácím podařilo odskočit na rozdíl devíti bodů, ale to jim bylo málo, protože v prvním vzájemném souboji v Pelhřimově podlehli o 11 bodů. Ve druhé půli si tak domácí nemohli dovolit polevit. Ještě ve 25. minutě vedli pouze 48:41, ale pak přišla šňůra 20:2 a bylo po zápase. Na hřišti v těch chvílích zářil hlavně nejlepší střelec Tomáš Jílek, jehož rychlost soupeř prostě nestíhal. Čtyřmi trojkami se připomněl Petr Tomášek, který navlékl táborský dres po sedmi letech. Tečku za utkáním udělal přesnou trojkou s klaksonem nestárnoucí nestor Jan Vacek. Za 14 dní táborští basketbalisté zamíří do Jindřichova Hradce, kde potřebují zvítězit, aby se přiblížili postupu do play-off.