Již v pátečním duelu Jihočeské ligy mužů slavili vysoké vítězství domácí borci, když ve druhém poločase poradili s nekompletní sestavou Pelhřimova.

BKT – BK Pelhřimov 86:54

Sobotní duel nadregionální ligy kadetů rozehrál domácí celek výborně. Hosté z Mělníka marně hledali cestu do koše, a i jejich zónová obrana byla dobrým pohybem míče rozebrána na kostičky.

BKT – BK R&J EBC Mělník 73:48

Ženy táborského klubu cestovali tentokrát k naším jižním sousedům do rakouského Gmündenu, de vybojovali další parádní výhru v poměru 44:59.

Víkend uzavřel nedělní duel hráčů U17, kteří přivítali celek z Roudnice, kterým chtěli vrátit nešťastnou prohru na jejich palubovce. Po první čtvrtině mírně vedli hosté. Pak jsme ale zrychlili hru, přidali v obraně, a vývoj utkání se začal otáčet v náš prospěch. Lví podíl na tom má famózně hrající Honza Hanzal, který v úseku 180 sekund vsítil neuvěřitelných 15 bodů v řadě!!!

BKT – BA2006 Roudnice n.L. 86:71