V sobotním utkání na palubovce Kralup jsme působili ospalým a malátným dojmem. Domácí se ujali vedení 6:0 a my nebyli schopni trefit koš. To se nám podařilo až koncem šesté minuty, ale i to stačilo na vyrovnanou úvodní část. Od druhé čtvrtiny jsme začali diktovat tempo, a oslabený domácí celek přestal stíhat. Úvod druhé půle nám vyšel fantasticky! Trhák 10:0 a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Herní zátěž se rovnoměrně rozdělila mezi osm hrajících a všichni si s chutí zahráli.

BKJ Kralupy – BKT 42:64

Nedělní soupeř byla jiná káva. Dosud neporažený tým akademie Tygrů z Prahy, využívající hráče extraligového týmu. To byla pro nás výzva. Chtěli jsme domácí zaskočit a odehrát vyrovnanou partii. V utkání bylo mnoho hezkých a vyrovnaných partií, ale také zbytečně moc ztrát. Domácí potrestali jakoukoliv naší chybičku. Náš dílčí cíl ubránit kilo se nám nepodařilo splnit. V obraně působíme beránčím dojmem, div soupeři netleskáme za úspěšné zakončení. Tygři jsou v současné době o parník někde jinde než my. Soupeři blahopřejeme k výhře. Škoda jen , že takovýchto utkání neodehrajeme v soutěži více.

BŠ Tygři Praha – BKT 103:63