Také muži se v pátek představili na domácí palubovce. Tentokrát přivítali kamarády z Jindřichova Hradce. Letité přátelství šlo od úvodního hvizdu bokem, a začala urputná bitva o každý bod. Na první úspěšnou střelu se čekalo přes tři minuty. Domácí začali velice slibně 10:2, pak ale vlivem střídání poklesla bojovnost a úspěšnost v zakončení a Lions toho dokázali využít k obratu. Druhé čtvrtina také lehce patřila hostujícímu týmu, ale to už se pomalu rozehrával, dnes už matador táborské palubovky Petr Heršálek. Po přestávce se hosté ještě drželi plus 4 body, pak ale přišel vydařený úsek Tábora 49:42. Na úvod poslední části domácí ještě navýšili bodový náskok na +8. Hosté ještě zabojovali a chvilku to vypadalo na dramatickou koncovku. Domácí si závěr tentokrát pohlídali a mohu slavit důležité vítězství. Mužem zápasu byl již zmiňovaný Herši, hráč, který posbíral a vybojoval spousty míčů, ale hlavně! Na jeho poměry nastřílel v táborském dresu své bodové maximum.

BKT – Lions J.H. 66:61