Druhý venkovní zápas sezony a opět spousta omluvenek,někdy až směšných.Vyrazili jsme v osmi hráčích(nutno podotknout,že soupeř měl k dispozici stejný počet),bohužel absolutně bez formy.Potkal nás klasický zápas blbec,kdy i nejlepší střelci týmu marně ostřelovali koš soupeře.Spousta zbytečných ztrát,nulové nasazení v obraně a pivot soupeře Fiala,který dal koš,kdykoliv se mu zachtělo(15 bodů za poločas).Takže se nelze divit,že výsledek 1.půle zaváněl nedůstojným debaklem.
 O přestávce došlo na “lehké mytí hlav”,což se projevilo vyšší bojovností v obraně,ale koš soupeře byl prostě zakletý.Nedávali jsme body ani z vyložených pozic a úspěšnost šestek 26-13 také není žádná sláva.
Na tomto zápase skutečně nelze najít žádná pozitiva,takže snad rychle zapomenout.

BK Pelhřimov – BKT 66.55 (24:15,42:28,56:45)
Body:Šourek 20,Jílek 13,Benda 9,Velek 4,Vopravil 3,Štícha 3,Vacek 3,Tomášek