Nejstarší minižáci, se stále nemohou najít. Jejich výkony jsou pořád hodně vzdáleny tomu, co tým předváděl v loňském roce. Po odevzdaném výkonu proti píseckým sršňům jsme nakonec doslova vybojovali vítězství se Strakonicemi, v zápase, který moc basketbalové krásy nepřinesl.
BK Medvědi Tábor-Sršni Písek 16:86. BK Medvědi Tábor – SKB Strakonice 35:20.
Zápas mladších minižáků  s tygry z Budějovic přinesl dramatickou bitvu. V zápase, který se nám nevydařil, jsme ztráceli jednoduché míče, kazili přihrávky a soupeře pouštěli do snadných košů. Na rozdíl od soupeře  jsme své šance neproměňovali a naše obrana  byla děravá jako ementál. V poločase 12:26 vše  nasvědčovalo na snadné vítězství tygrů. Ve druhého poločasu jsme  se ale do soupeře zakousli a po 3 čtvrtině, kterou jsem vyhráli 18:2 jsme šli do vedení o koš. V poslední části pět minut trvala přetahovaná o každý bod. Pak vzal do rukou osud utkání tygr s č.16 a šnůrou 10ti bodů rozhodl o zaslouženém vítězství budějovických tygrů. Ve druhém utkání nás čekal borotínský mix , který měl za sebou vítězství nad tygry. Do utkání jsme vstoupili úplně jinak než v prvním zápase. Po 5ti minutách jsme šli do vedení 18:0 a o osudu utkání bylo rozhodnuto. V utkání se pak dostali na palubovku všichni hráči, a výrazně zlepšenou hrou všech jsme šanci na zvrat soupeři  nepřipustili.
BK Medvědi Tábor-Tigers Č. Budějovice 37:44. BK Medvědi Tábor-ŠBK Borotín 71:42