Tady už jde do tuhého! Semifinálové boje v Jihočeské lize mužů běží na plné obrátky. K úvodnímu duelu na táborské palubovce přijeli hosté takřka kompletní, za to domácí lavička postrádala některá jména z úspěšných bojů s Pelhřimovem. Od úvodního rozskoku se hrál pěkný a rychlý basketbal. Domácí hráči tentokrát do utkání vstoupili velmi dobře. Rychlé vedení 9:2 ale proti tak zkušenému týmu, nic neznamená. Hosté se rozkoukali a rázem vedli o 14:15. Vše nasvědčovalo tomu, že se bude bojovat o každý míč. Hostům se přeci jen podařilo lehce utéct na 16:21. Domácí hráči dokázali náskok soupeře stáhnout, ale ten zase přitlačil na pilu a opět se ujal vedení.

Do druhé půle šli hosté s náskokem pěti bodů 35:40. Domácí opět vlétli do druhého poločasu skvěle. Náskok vymazali a ujali se na krátko tenkého vedení 43:42. Hosté si vyžádali TO a přišli se změnou obrany, která se ukázala jako klíčové pro výsledek celého utkání. Zatažená zóna, působila domácímu týmu velké problémy. Z dálky ne a ne padnout míč do obruče. V závěru jsme se ještě přiblížili na hratelný rozdíl, který jsme mohli ještě vylepšit nabídnutými TH, ale jak už je u nás zvykem, nabídku jsme nedokázali využít, a tak si hosté do odvety vezou náskok +9 bodů. V pátek to opět bude boj o každý centimetr palubovky. Uvidíme jestli si sezónu prodloužíme, nebo nám Legends vystaví stopku?