K poslednímu utkání letošního roku zajíždělo družstvo mužů na palubovku mladíků z českobudějovických Tigers. V týmu se představili dvě staronové tváře. Jan Benda a Petr Kalista. Utkání bylo od samého začátku velmi vyrovnané. výškový handicap domácí hráči nahrazovali nesmírným nasazením a bojovností.  Již po první čtvrtině bylo jasné, že v dnešním utkání nepůjde o obranný basket, ale o střelecké hody 🙂 24:24 to bylo skóre po první Q. Ve druhé části se hostům podařilo odskočit na 11 bodový rozdíl, který domácí hráči do poločasové přestávky stáhli na rozdíl pěti bodů. Střelecký prapor domácích držel především Filip Kubát, který zaznamenal celkem 31 bodů (7 trojek!!!). Do posledního dějství se šlo za stavu 69:68 pro BKT, ihned v úvodu této části se nám opět podařilo odskočit na + šest bodů, pak se ale naše hra zadrhla. Dvě minuty do konce hrací doby hosté vedli o tři body. Pak ale přišel totální herní výpadek a domácí dokázali šňůrou 12 bodů otočit vývoj utkání a zaslouženě tak vybojovali dva body.