Po odloženém utkání v Kaplici, jsme na domácí palubovce přivítali celek z Písku. Tým který nevyniká výškovou převahou, ale rychlostí a hrou 1×1. Úvod zápasu byl z obou stran plný nepřesností. Na první koš se čekalo téměř tři minuty. Domácí celek těžil zejména z útočného doskoku a hry v blízkosti koše. Ve druhém dějství se domácímu celku podařilo odskočit na rozdíl deseti bodů. Do druhého poločasu tak vstupovali domácí hráči za stavu 35:25! Do třetí části hosté vlétli doslova jako uragán a po pár vteřinách bylo po nadějném náskoku. Od této chvíle se hrála vyrovnaná partie. kaňkou na jinak pohodovém utkání, bylo vyloučení domácího Martina Huška, který atakoval soupeře po odpískání! Domácím postupem času začala docházet pára pod kotlem, ale i tak stále drželi šestibodový odstup od soupeře. Další citelné oslabení přišlo vyfaulováním Tomáše Jílka. Domácí opět ztratili náskok a v posledních vteřinách nedokázali proměnit TH, které mohli domácí tým uklidnit. Hostům se podařilo uloupit míč driblujícímu Kubovi Divišů, a šťastným zakončením 4 vteřiny před koncem se dostali do vedení 63:61. Domácí lavička brala TO, po vyhození jsme dokázali dostat míč na našeho nejlepšího hráče, ten v podkošovém prostoru agresivně bráněn dokázal njít svého parťáka pod košem Šimona Vopravila (2x trojky v utkání), který s klaksonem minul střelu ze střední vzdálenosti.

Ponaučení do zbytku sezóny: udržet nervy na uzdě, ať se děje co se děje. Zlepšit přístup ostatních hráčů k tréninkové a zápasové docházce. Jsme přesvědčení, že kdybychom hráli v silnější sestavě, body by zůstali doma!