Dvě poslední utkání druhé ligy, již nemohli nic změnit na sestupu mužů. V sobotním utkání k nám zavítal letos dobře hrající sokol Vyšehrad, který hned od úvodních minut diktoval tempo  a ráz hry. Prakticky po první části bylo vyřešeno! Soupeř byl ve všech aspektech o krok před námi. Hosté si tak zaslouženě odvážejí vysokou výhru 48:87.

V nedělním utkání jsme hostili celek Radotína. Do 5.minuty se zdálo, že bychom mohli odehrát lepší utkání než v sobotu. Pak ale přišel herní zkrat a hosté vyhráli první část poměrem 14:29. tento trhák se ukázal jako rozhodující. Sice se nám podařilo snížit na rozdíl 9 bodů, ale při naší mizerné úspěšnosti v zakončení to nemohlo mít delšího trvání. Hosté si tak v poklidu dokráčeli pro výhru 62:82.

Ligová sezóna je za námi, jaký osud tento tým bude mít, je nyní v rukou hráčů. Ti mají do konce Dubna čas se vyjádřit, zda chtějí v táborském dresu pokračovat, nebo budou hledat uplatnění v jiných týmech.